Co „ofiarowałem” na Piotrkowskie Biennale?

Bardzo mi miło zaprosić Was również do (ciągle przeze mnie na nowo odkrywanego) Piotrkowa. Udało mi się bowiem zakwalifikować do wystawy głównej V edycji ichniejszego Biennale, odbywającego się w przestrzeniach Ośrodka Działań Artystycznych. Wernisaż wystawy odbędzie się już w najbliższy piątek (28 czerwca). Pokazuję tam swoją nową pracę o nieco tajemniczym tytule. Moje „Doznanie ataraktyczne” oraz prace pozostałych uczestników tej edycji Biennale można będzie oglądać aż do 8-go września… Zapraszam serdecznie 😀

Znów na Pierwszej linii

Po raz kolejny prezentuję swoją prace w Piotrkowie Trybunalskim. Wernisaż wystawy „Pierwsza linia” już w najbiższy piątek 9 listopada o godzinie 19tej. Galeria Ośrodka Działań Artystycznych przy ulicy Dąbrowskiego. Serdecznie zapraszam!

 

Memorandum na wystawie „Przestrzenie ziemi”

Serdecznie zapraszam na małą krajoznawczą wycieczkę do przeuroczej miejscowości Wielichowo, gdzie już w najbliższą sobotę (15 września) otwieramy wystawę „Przestrzenie ziemi”, która jest podsumowaniem wieloetapowego projektu edukacyjnego pod tym samym tytułem.