Archiwum autora: letomo

Znów na Pierwszej linii

Po raz kolejny prezentuję swoją prace w Piotrkowie Trybunalskim. Wernisaż wystawy „Pierwsza linia” już w najbiższy piątek 9 listopada o godzinie 19tej. Galeria Ośrodka Działań Artystycznych przy ulicy Dąbrowskiego. Serdecznie zapraszam!

 

Memorandum na wystawie „Przestrzenie ziemi”

Serdecznie zapraszam na małą krajoznawczą wycieczkę do przeuroczej miejscowości Wielichowo, gdzie już w najbliższą sobotę (15 września) otwieramy wystawę „Przestrzenie ziemi”, która jest podsumowaniem wieloetapowego projektu edukacyjnego pod tym samym tytułem.

It’s a „HOME RUN”!!! :)

To była dość długa rozgrywka, ale ostatecznie udało się zaliczyć pełen „Home Run”. Kto ciekaw o co chodzi musi się pojawić w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku na wystawie Interplay. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 stycznia o godzinie 14tej. Zapraszam serdecznie!

Już tylko „Litość / Trwoga”

Czasem jest tak, że samemu trudno sobie z czymś poradzić. Wtedy warto poprosić kolegów o pomoc. Co prawda brzmi to groźnie a tytuł wystawy również nie nastraja pozytywnie – niemniej wystawka wyszła bardzo ciekawie 😉 Czynna do 5-go listopada w Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim. Zapraszam serdecznie!

„Home Run” on tour ;)

Serdecznie zapraszam na wycieczkę do Freising pod Monachium. Wystawa zatytułowana „Interplay” jest efektem polsko-niemieckiej wymiany artystycznej zorganizowanej przez  Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku oraz Europejski Dom Sztuki Górnej Bawarii Schafchoff we Friesing. Na wystawie będzie można zobaczyć dwie z trzech instalacji rzeźbiarsko-malarskich składających się w projekt zatytułowany „Home Run”. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.