Archiwum kategorii: Aktualności

Memorandum na wystawie „Przestrzeń ziemi”

Serdecznie zapraszam na małą krajoznawczą wycieczkę do przeuroczej miejscowości Wielochowo, gdzie już w najbliższą sobotę (15 września) otwieramy wystawę „Przestrzenie ziemi”, która jest podsumowaniem wieloetapowego projektu edukacyjnego pod tym samym tytułem.

It’s a „HOME RUN”!!! :)

To była dość długa rozgrywka, ale ostatecznie udało się zaliczyć pełen „Home Run”. Kto ciekaw o co chodzi musi się pojawić w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku na wystawie Interplay. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 stycznia o godzinie 14tej. Zapraszam serdecznie!

Już tylko „Litość / Trwoga”

Czasem jest tak, że samemu trudno sobie z czymś poradzić. Wtedy warto poprosić kolegów o pomoc. Co prawda brzmi to groźnie a tytuł wystawy również nie nastraja pozytywnie – niemniej wystawka wyszła bardzo ciekawie 😉 Czynna do 5-go listopada w Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim. Zapraszam serdecznie!

„Home Run” on tour ;)

Serdecznie zapraszam na wycieczkę do Freising pod Monachium. Wystawa zatytułowana „Interplay” jest efektem polsko-niemieckiej wymiany artystycznej zorganizowanej przez  Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku oraz Europejski Dom Sztuki Górnej Bawarii Schafchoff we Friesing. Na wystawie będzie można zobaczyć dwie z trzech instalacji rzeźbiarsko-malarskich składających się w projekt zatytułowany „Home Run”. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

 

„Człowiek tu i teraz”

Wspólnie z koleżankami i kolegami z Wydziału Rzeźby i Działań Przestrzennych serdecznie zapraszam na otwarcie wystawy „Człowiek tu i teraz” realizowanej w ramach projektu badawczego: Segregator Obecności – definicja współczesnego dzieła sztuki. Zaprezentuje tam wideo-dokumentację mojego ostatniego performance pt. „Mandatum”

Wystawa zostanie zaprezentowana w przestrzeniach MONA – Inner Spaces, przy ul. Gwarnej 7 w Poznaniu a następnie będzie w poszerzonej wersji wyeksponowana w salach Biura Wystaw Artystycznych w Pile.

Rysunek1